Hakkımızda

Beygıda Sakarya, Düzce ve Bilecik bölgesinde toptan gıda satışı sağlayan bir şirkettir ve gelişen piyasa şartlarına ve teknolojik şartlara göre devamlı kendini yenileyerek, bölgesinde çalıştığı tüm müşterileri için kârlı, güven veren bir firma olmayı düstur edinmiştir.

Beygıda, kahvaltılık ürünlerden süt ürünlerine, zeytin çeşitlerinden et ürünlerine bir çok kalemde kaliteli markaların bayiliğini yaparak müşterilerine hızlı, güvenilir ve uygun fiyatta hizmet götürmektedir.

Sağlıklı ve enfes lezzetleri müşterileriyle buluşturmayı amacıylan Beygıda, kurulduğu andan itibaren istikrarlı bir büyümeyle yoluna devam etmektedir.

Müşteri beklenti ve isteklerini ilk seferde, zamanında, doğru ve hijyenik ve sağlıklı ürünlerle karşılayabilen, bunun için gerekli ekip bilinci ve alt yapıyı sağlamış, çevreye ve eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli gelişme çalışmalarıyla mevcut durumunu iyileştiren bir şirket olmayı kendisine misyon edinmiş olan Beygıda sağlıklı bir neslin yetişmesi konusundaki titiz ve duyarlı sorumluluğunu ürünleri sayesinde tüm müşterileriyle paylaşmaktadır.